20/01/2015
10846436_1420547814901860_7627840917328551086_n

23-25 janar #ConnectToEscape SHQIP – Live 20:00 @ lctv.today

Na ndiqni te premten, te shtunen dhe te dielen, ora 20:00 ne lctv.today — me shume detaje se shpejti…
07/01/2015
10Dite_2100x1350

Kisha Adventiste 10 Dite Lutje

Bashkohuni me ne ne lutje gjate 7-17 janar. Per me shume informacion Zoti ju bekofte!
05/12/2014
festivalBesimiADRA2014

Festival Besimi – ADRA Albania

Miresevini ne Festivalin Special te Besimit organizuar nga ADRA Albania & Kisha Adventiste në Shqipëri! Me pjesemarrjen e drejtuesve te Unionit Adriatik – Mesazhi nga Beatrice Charlotte Kastrati, Drejtore […]
24/11/2014

Mirësevini – Welcome!

Mirësevini në faqen zyrtare të Misionit Shqiptar të Kishës Adventiste® të Ditës së Shtatë, regjistruar ligjërisht si “Kisha Adventiste në Shqipëri”. Gjithashtu, ju ftojmë përzemërsisht të na ndiqni […]